Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a  JELENTKEZÉS űrlapot, csatold önéletrajzodat annak érdekében, hogy megadd magadnak az esélyt arra, hogy csapatunk tagja lehess! :)

HR (Toborzási - Munkaügyi) Asszisztens
65

Feladatok

  • Fizikai, szellemi munkaerő toborzás-kiválasztás folyamatának teljes körű lebonyolítása
  • Projektvezető munkájának adminisztrációs támogatása
  • Munkaszerződések előkészítése
  • Kölcsönzötti létszám munkaügyi adminisztrációjának ellátása, ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal, munka- és bérügyi problémák kezelése, orvoslása
  • Megrendelőkkel történő kapcsolattartás
  • Számlázás és bérszámfejtés előkészítése
  • Riportok elkészítése és prezentálása a vezetőség felé

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, proaktív személyiség
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

Csatlakozz hozzánk most!
Légy Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő Munkaerő Kölcsönző cégének csapattagja!
Szolnoki irodánk elindulását követően folyamatosan bővül, ezért keresünk kollégánk mellé egy motivált, toborzás és munkaügyi adminisztráció iránt érdeklődő munkatársat.
Ha szereted a pörgést, a változatos feladatok, mindemellett az adminisztráció terén mutatott precizitás is az erősséged, akkor már küldd is az önéletrajzod, hogy hívhassunk! :)

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Kitűnő, fiatalos és lendülettel teli csapat
  • Folyamatos, új kihívások és lehetőségek
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség Szolnok belvárosában lévő irodánkban

Munkavégzés helye

Szolnok

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.