Magyar tulajdonú személyzeti tanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Hr toborzási munkatárs

Elvárások:

Középfokú német nyelvismeret szóban és írásban, Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Proaktív, dinamikus, önálló munkavégzés, Kiváló kommunikációs készség, , Szükséges tapasztalat:, 1-3 év szakmai tapasztalat, , Szükséges végzettség:, Középiskola, , Szükséges nyelvtudás:, Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Előnyt jelent:

Munkaerő-kölcsönzésben és/vagy HR területen szerzett tapasztalat, vagy hasonló területen folytatott (akár jelenleg is futó) tanulmányok

Feladatok:

Jelentkezők telefonos előszűrése, tájékoztatása az adott pozíciókról, Szóbeli német nyelvi tesztek elkészítése a jelentkezőkkel, Jelentkezők német nyelvű anyagainak összeállítása, Adatrögzítés, , Megbízóról:, Magyarország egyetlen tőzsdén jegyzett HR szolgáltatója. Jelenleg a piac meghatározó tényezője Németországban, Ausztriában és Magyarországon egyaránt., Hogy a következő nagy célunkat el tudjuk érni Ausztriába és Németországba történő munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó ágazatunkkal, bővítjük toborzási-szervezési csapatunkat!

Amit kínálunk:

Hozott tapasztalatnak megfelelő kezdőbér, Minden támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési és karrierlehetőséget is!, Hétfőtől péntekig, 9-17 óráig tartó, fix munkaidő, így bátran tervezheted és oszthatod be a szabadidődet akár hónapokkal előre is, A munkakör sajátosságaiból adódóan betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes ügyfélkezelési és HR területre, Könnyen megközelíthető, igényes munkakörnyezet a belvárosban - az Oktogonnál, Betanulási időt követően home office lehetőség, , Egyéb juttatások:, Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, Home office lehetőség, , Állás, munka területe(i):, HR, Munkaügy, HR adminisztráció, HR generalista, Specialista, Toborzás, Kiválasztás

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY