HR-toborzás munkakörre kollégát keresünk

A vállalat streaming influencer-ek toborzásával és a munkájuk magas színvonalú támogatásával foglalkozik.

Új kollégák toborzása és interjúztatás az elsődleges feladat. Ezen felül statisztikák vezetése, promoterekkel való kapcsolattartás és belső céges felületek kezelése is a munkakörbe tartozik.

Nélkülözhetetlen a magabiztos, igényes megjelenés.

Nem számít, ha nincs tapasztalatod, mi mindenre betanítunk. Legfontosabb, hogy motivált legyél és szeress emberekkel dolgozni. Hosszútávra keressük csapatunk legújabb tagját!

Amit nyújtunk: versenyképes FIX fizetés, bejelentett munka, fiatal munkatársak, folyamatos szakmai támogatás, gyors előrelépési lehetőség, családias- támogató légkör, rendszeres céges rendezvények, folyamatos fizetett továbbképzés, céges telefon és laptop

Munkáltató neve: Simulacrum Kft.

Munkaidő: napi 8 óra (hétköznap 10:00-18:00), heti 5 nap

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével a hr.simulacrum@gmail.com e-mail címre várjuk „HR” megnevezéssel.

Cégnév: Simulacrum Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Éva