Prohuman állás

Feladatok:

  • Teljeskörű jelölt menedzsment – előszűrés, álláshirdetések kezelése és készítése, álláskereső portálok és a saját fejlesztésű adatbázisunk kezelése, telefonos és személyes interjúk szervezése és lebonyolítása, interjú összefoglalók elkészítése és a jelöltek támogatása a teljes kiválasztási folyamat során
  • Teljes körű ügyfél menedzsment – pozíciók felvétele, professzionális tanácsadás a partnerek számára piaci információk alapján, jelölt interjúk megszervezése és nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Örülünk, ha van tapasztalatod már munkaerő-közvetítésben (mindegy, hogy gyakornokként, vagy senior tanácsadóként dolgozol, mindenki számára találunk személyre szabott pozíciót)
  • Egy legalább középfokú, angol nyelvtudásra viszont mindenképpen szükség lesz, hiszen nemzetközi ügyfelekkel és jelöltekkel is nap, mint nap találkozni fogsz

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkaidő és heti többszöri home-office
  • Alapbéren felüli jutalékrendszer, aminek köszönhetően a határ a csillagos ég!
  • Kiépített karrierút és szakmai továbblépési lehetőség
  • Külsős és belsős továbbképzési program
  • Vidám, összetartó, recruitment-enthusiast csapat, akik már alig várják, hogy csatlakozz hozzájuk 
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job70251.ap@prohumanallas.hu