AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. 2004-es megalakulása óta nyújt Partereinek komplex megoldásokat személyzeti szolgáltatások minden területén.

A vállalati alapértékek között kiemelt a szakértelem, az ügyfélközpontúság és a törvényi megfelelőség. Büszkék vagyunk arra, hogy 2020-ban, már második alkalommal nyertük el a Szerethető munkahely díjat, a „Családbarát munkahely” elismerés pedig tükrözi cégünk gondoskodó és őszinte légkörét.

Bővülő csapatunkba keresünk

HR Tanácsadó/Projektvezető

munkakörbe kollégát

munkaerő kölcsönzési területre

Budapest XIII. kerületi munkavégzési hellyel

Feladatok:

  • minőségi kapcsolatok kialakítása az ügyfelekkel, jelentés feléjük az igényelt tartalommal és rendszerességgel
  • jelöltek kezelése kiemelt figyelemmel és szakmaisággal
  • a szerződéses kötelezettségek szigorú betartása mellett a hatáskörébe rendelt munkaerő – kölcsönzési projektek toborzásának, kiválasztásának koordinálása és menedzselése
  • a munkavállalók személyügyi anyagainak (pl: orvosi alkalmassági, be- és kilépő dokumentumok, személyi okmányok stb.) pontos kezelése
  • a munkaviszony, valamint a szövetkezeti tagi jogviszony létesítéséhez, megszüntetéséhez, módosításához szükséges adminisztráció határidőre történő ellátása
  • a munkaszerződések, tájékoztatók előkészítése, aláíratása, a bejelentéshez szükséges adatok határidőben történő szolgáltatása a bérszámfejtés felé
  • cafateria rendszer kezelése (nyilatkoztatás, nyilatkozatok feldolgozása, ellenőrzés, kártya megrendelés – belső folyamatok szerint)
  • szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • bérszámfejtéshez szükséges dokumentációk begyűjtése, feldolgozása
  • munkakör specifikus hirdetések feladása, kezelése, a “hr master” toborzói szoftver alkalmazása
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • az ügyfelek döntési folyamatának támogatása a bemutatott jelöltek kiválasztásának eredményességében
  • az adminisztráció naprakészségének biztosítása a vonatkozó törvényeknek és rendeleteknek, belső szabályoknak megfelelően.

Elvárás:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Terhelhetőség, monotónia tűrés
  • Rendszerszemlélet
  • Felhasználószintű Microsoft Office ismeretek

Előny:

  • Toborzás/Munkaerő – kölcsönzési tapasztalat
  • Call centerben szerzett tapasztalat
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő szakmai tapasztalat
  • Belső képzések, csapatépítők
  • Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerületben

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.