Szeretnél értéket teremteni? Nálunk van rá lehetőséged!

 A HR-Evolution keresi hosszú távra lelkes, dinamikus

HR TANÁCSADÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSÁT

A HR-Evolution legismertebb a fluktuáció kezelés, munkaerő megtartás területén, mivel elsőként szakosodtunk ebbe az irányba, és az országos kutatásokat is évről évre ellátjuk, rendszeresen publikálunk és felkérést kapunk szakmai rendezvényeken előadóként.

Támogató és fejlesztő programjaink keretében évente több ezer munkavállalót segítünk hozzá egy jobb munkahelyhez.

Feladatok

  • új és meglévő ügyfelekkel kapcsolatfelvétel, szolgáltatásaink képviselete, tárgyalások menedzselése, ajánlatkészítés, utókövetés – szükség esetén angolul, teljes sales tevékenység és annak adminisztrációja,
  • projektek bevezetése (tájékoztatók, prezentációk, HR betanítás), menedzselése, működtetés támogatása – szükség esetén angolul
  • projektekben operatív részvétel – szükség esetén angolul
    • Workshopok, webináriumok, akár tréningek megtartása
    • vezetők egyéni támogatása, fejlesztése
  • projektadminisztráció, statisztikák figyelése, nyomonkövetése

Te vagy, akit keresünk, ha:

  • motivál, hogy a piac meghatározó szereplőjének csapattagja lehetsz, de maga a munka is lelkesít, és ez a belső motivációd,
  • értékeled, hogy szolgáltatásainkkal számos munkavállalónak, vezetőnek segítünk,
  • fontos neked, hogy nagy tapasztalattal rendelkező szakmai kollégákkal dolgozhatsz, tanulhatsz,
  • szeretsz és tudsz is TOP vezetőkre hatni szakmai érveléseiddel, rendelkezel eredményes sales tapasztalattal és élvezed is ezt a részét a feladataidnak,
  • nagyfokú empátiával rendelkezel, akár a coach képzésen is gondolkodtál, vagy talán el is végezted,
  • képes vagy az önálló munkavégzésre és szeretsz irányítani, koordinálni, szervezni,

Ami mindenképp fontos:

  • legalább 5 éves tanácsadói múlt
  • eredményes sales tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • csoportos és egyéni fejlesztésekben való jártasság
  • stratégiai látásmód, összefüggéseket meglátó, átlátó készség
  • vezetői kommunikáció, határozottság
  • jogosítvány, előny a saját autó

Amit mi biztosítunk részedre

  • Értékteremtés, minél több élhető munkahelyhez való hozzájárulás.
  • Izgalmas szakmai projektekben való részvétel elejétől a végéig.
  • Magas szakmai minőség képviselete, 20 éves tapasztalattal rendelkező senior tanácsadók mellett.
  • Tisztességes, korrekt, hosszútávú együttműködést.
  • Fiatalos, lendületes csapatot.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben megfelelsz a szükséges elvárásoknak és érdekel a lehetőség, várjuk fényképes önéletrajzodat referencia megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgy: HR TANÁCSADÓ ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Cégnév: HR-Evolution Kft.