Miskolc a te helyed
BÁRDI AUTÓ ZRT.
A Bárdi Autó Zrt. egy dinamikus magyar vállalkozás, amelyet teljesítményének köszönhetően kiemelkedő piaci stabilitás jellemez. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink ösztönző, megértő és lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve dolgozhatnak. Társaságunkhoz most HR csapatunkba keresünk új munkatársat!

HR támogató munkatárs(Budapest)

Feladataid lennének:

  • Bárdi Autó logisztikai területének HR támogatása
  • Logisztikai vezetőkkel, külsős munkaerő kölcsönző cégekkel való kommunikáció és kapcsolattartás
  • A teljes kiválasztási folyamat koordinálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása HR munkatárs segítségével
  • HR szolgáltatási folyamatok fenntartása
  • Jelentések, kimutatások, elemzések készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy toborzás-kiválasztásban szerzett releváns, több éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Munkaerő kölcsönző cégnél szerzett tapasztalat
  • Empátia és eredmény orientált szemlélet
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Tömegközlekedéssel és személy-gépjárművel is jól megközelíthető munkahely ingyenes parkolási lehetőséggel
  • Dolgozói kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.
Cégnév: BÁRDI AUTÓ ZRT.