Hr támogató munkatárs

Leírás

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a hr osztály munkájának támogatására

Feladatok

  • HR adatbázis karbantartása
  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző cégekkel
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Munkaidő adminisztráció
  • Munkaviszony létesítés és megszüntetés esetén adminisztrációs feladatok ellátása
  • Területi áthelyezések nyomon követése
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Ms office, gyakorlott Excell tudás

Amit kínálunk

  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Jászberény vonzáskörzete

Cégnév: Trenkwalder Kft