Mind-Diák Szövetkezet

Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el energiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze a munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

HR személyügyi gyakornok

Feladatok

  • A cégcsoport személyügyi adminisztratív feladatainak támogatása
  • Közreműködés munkaügyi dokumentumok határidőre történő pontos elkészítésében
  • Részvétel munkaviszony létesítésével, megszűnésével, módosításával kapcsolatos ügyintézésben
  • HR nyilvántartások (személyi akták és elektronikus nyilvántartás) működtetése, naprakész tartása és kezelése
  • Személyügyi irattár kezelése
  • Adatszolgáltatással, kimutatásokkal kapcsolatos feladatok végzése
  • Számos szervezéssel, rendszerezéssel, kapcsolatfelvétellel járó feladat önálló lebonyolítása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismerete (erős Excel!)

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • ​Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 1352 Ft/óra diákbér

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet