Innováció, Tudás, Szakértelem

Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye a Semmelweis Egyetem

Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatósága

HR szakértő (hr folyamattámogató)

pozíció betöltésére munkatársat keres

A Semmelweis Egyetem Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatósága központi funkcionális szervezeti egység, amely gondoskodik az Egyetem működéséhez és feladatellátásához szükséges számú és minőségű humánerőforrás biztosításáról és menedzseléséről. A Főigazgatóság feladata a munkatársak motiválása, fejlesztése az intézmény stratégiájában megfogalmazott célok elérésének érdekében.

Önt keressük, ha:

  • biztos háttérrel rendelkező, megbízható szervezetnél szeretne elhelyezkedni,
  • keresi a szakmai kihívásokat, a folyamatos fejlődési lehetőséget.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

  • az SAP HR moduljába történő munkajogi jogszabályi és egyéb változások végrehajtásának előkészítésében történő részvétel,
  • SAP HR modul folyamatos monitorozása, hibák szűrése, javítási kérelem elindítása, folyamatos visszacsatolás,
  • jogszabályi változások naprakész követése,
  • Hr folyamatok fejlesztésében, kidolgozásában való részvétel,
  • statisztikák, létszámadatok, ad hoc kimutatások készítése,
  • a felsővezetői munka támogatása.

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági vagy informatikai területen szerzett végzettség,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • gyors, logikus, rendszerszemléletű gondolkodás,
  • statisztikák, kimutatások készítésében szerzett releváns gyakorlat,
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • SAP HR modul ismerete,
  • felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • céges telefon, laptop,
  • belvárosi iroda (munkavégzés helye: 1085 Budapest, Üllői út 26.),
  • Családbarát Egyetem program keretében nyújtott szolgáltatások és egyéb juttatások (pl. cafeteria, egészségügyi szűrővizsgálatok, gyermekek nyári táborozási lehetősége, egyetemi óvoda),
  • felelősségteljes munkakör.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR kontroller

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz.

A Semmelweis Egyetem valamennyi szervezeti egységében a próbaidő mértéke 3 hónap. A munkáltató fenntartja magának a visszavonás, valamint a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

Cégnév: Semmelweis Egyetem Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatóság