MVM NET Zrt.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

HR szakértő (határozott idejű munkaszerződés)

Feladatok

  • Közreműködés a társaság létszám, bértömeg és személyi jellegű ráfordításokhoz kapcsolódó gazdálkodási feladataiban.
  • Társasági statisztikák, elemzések, riportok, döntés-előkészítő dokumentumok készítése.
  • EU finanszírozású projektek létszám és személyi jellegű költségtervezése, kifizetési kérelmek benyújtása, a projektek adminisztratív nyilvántartása.
  • A projektek kifizetési kérelmeinek és elszámolásának helyszíni ellenőrzésében való részvétel.
  • Közreműködés a társaság szervezetfejlesztési programjaiban.

Amit kérünk

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági, HR).
  • Legalább 3 év HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • SAP HR rendszer ismerete, aktív felhasználói tapasztalat.
  • Kiváló Excel tudás.
  • Önálló munkavégzés.
  • Kiemelkedő együttműködés és ügyfélközpontúság, megbízhatóság.
  • Rendszerszemlélet és precizitás.

Előnyt jelent

  • Multinacionális vállalati tapasztalat.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Felelősségteljes feladatok.
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, Kockázati balesetbiztosítás).
  • Képzések, egyéni fejlődés támogatása.
  • Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény.
  • Mobilitási támogatás.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Róbert Károly krt. 59.

Cégnév: MVM NET Zrt.