A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként törekszünk a folyamatos fejlődésre.

HR Specialista (toborzás, munkaügy)

FELADATOK:

  • Munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés, foglalkoztatás, kiléptetés)
  • Munkavállalók adatainak nyilvántartása, folyamatos aktualizálása
  • Bérszámfejtés támogatása, bérelszámoláshoz kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönzőkkel, külső partnerekkel, hatóságokkal a munkavállalókat érintő kérdésekben
  • Új belépő kollégák beillesztési folyamatának támogatása, bevezető oktatások megtartása
  • A dolgozók szállításának szervezése, felügyelete, kapcsolattartás a szolgáltató cégekkel
  • Munkaügyi dokumentációk készítése (szerződések, munkaköri leírások, tájékoztatók, egyéb munkajogi iratok)
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal, mindennapi ügyeik intézése (munkáltatói igazolások, jelenléti ívek)
  • HR riportok, kimutatások készítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év gyártó vállalatnál szerzett HR szakmai tapasztalat
  • Magabiztos MS Office (Excel, Word, Outlook) ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, megbízható, precíz, diszkrét munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Probléma megoldó és együttműködő képesség
  • „Szolgáltatói” szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Továbbképzések, tréningek
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2440 Százhalombatta, Iparos utca 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát elküldeni szíveskedjen.
Cégnév: Toyo Seat Europe Kft.