A Bridgestone Corporation több mint 150 országban értékesíti termékeit mintegy 140 000 főt foglalkoztatva.

Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultra nagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával.

Tatabányai gyárunk bővítése céljából keresünk munkatársat a következő pozícióba:

HR specialista- Recruitment

Feladatok:

  • Szellemi toborzás folyamatának end-to-end menedzselése (létszám igények nyomon követése, sourcing, cv szűrés, interjúk megszervezése, lebonyolítása, visszajelzések)
  • A vállalat toborzási folyamatainak koordinációja, fejlesztése
  • Fizikai toborzó kolléga koordinációja
  • Vezetőkkel való szoros együttműködés
  • Orientációs tréning karbantartása
  • Belső kommunikációs csatornák, folyamatok karbantartása
  • Belső kiválasztások koordinációja
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel
  • Belső kommunikációs feladatokban való részvétel (hirdetések, kampányok, rendezvények, Employer branding projektek)
  • Közvetítő és kölcsönző partnerek koordinációja (szerződés, teljesítés)
  • Recruitment reportok karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • min. 3-5 év toborzásban szerzett tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Proaktív, rugalmas személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Bridgestone Tatabánya Kft.