Az Alstom-nál intelligens innovációkkal olyan közlekedési eszközöket hozunk létre, melyek megfelelnek napjaink és a jövő mobilitási kihívásainak. A szállítási rendszerek teljes skáláját tervezzük és gyártjuk, a nagysebességű vonatoktól az elektromos buszokon át, a vezető nélküli vonatokig, valamint vasúti infrastruktúrát, jelzőrendszereket és digitális mobilitási megoldásokat. Csatlakozz globális, több mint 75 000 fős közösségünkhöz, amely elkötelezett a valós mobilitási kihívások megoldása és olyan nemzetközi projektek megvalósítása iránt, melyek fenntartható, környezetbarát szolgáltatást nyújtanak.

Az Alstom Mátranovákra az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

HR specialista (munkaügy fókuszal)

Főbb feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, módosításával kapcsolatos dokumentációk elkészítése, teljeskörű ügyintézés
  • Hatóságok felé bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
  • Online munkaidő nyilvántartó rendszer működtetése/fejlesztése
  • Részvétel az integrált HR folyamatok, rendszerek és programok tervezésében és bevezetésében, kreatív csatornák folyamatos térképezése
  • A munkavállalókkal való kapcsolattartás és a cég belső kommunikációjának működtetése
  • Évzárással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Mindenkori pontos listák, elemzések készítése a vállalatvezetés részére
  • Havi jelentések, statisztikák készítése, küldése a mindenkor érvényes jogszabályoknak, belső utasításoknak megfelelően
  • Havi rendszeres riportok készítése
  • Részvétel az éves költségtervezésben
  • HR tréningek szervezése és megvalósítása vezetők és munkavállalók részére
  • Egyéb adminisztrációs és munkaügyi teendők ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Nexon rendszer ismerete előny
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Önállóság, rugalmasság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkalehetőséget
  • versenyképes jövedelmet és termelési prémiumot
  • számos munkabéren kívüli juttatást
  • bejárási támogatást
  • felelősségteljes, kihívást jelentő munkát

Bombardier Transportation csatlakozott az Alstom Grouphoz 2021. január 29-én.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3143 Mátranovák, Szabadság út 51.

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 30.

Cégnév: Bombardier Transportation Kft.