Vác – Vezérigazgatóság

HR specialista (munkajog)

A Duna-Dráva Cement Kft.-be Váci munkavégzési helyre HR specialista munkatársat keresünk!

Az alábbi főbb feladatok várnak az új munkatársra:

  • Munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű adminisztratív ügyintézés (SAP rendszerben)
  • Munkavégzéssel összefüggő dokumentumok nyilvántartása, naprakész vezetése és rögzítése
  • Folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Nyugdíjhoz kapcsolódó feladatok ellátása (tanácsadás)
  • Elemzések, kimutatása készítése
  • Projektvezetés (archiválás, SAP fejlesztés)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR, gazdasági, jogi)
  • Munkajogi ismeretek
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű kommunikáció angolul írásban és szóban egyaránt
  • MS Office programok magabiztos kezelése, SAP ismeret
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés

Nagyobb eséllyel pályázik az állásra, ha:

  • Ismeri a WorkDay vállalatirányítási rendszert
  • Üzleti szemléletű, analitikus és stratégiai gondolkodású

Miért érdemes a DDC-t választani?

  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • Céges finanszírozású képzések, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria, év végi jutalom a belső szabályzatoknak megfelelően
  • Hosszú távú munkalehetőség egy családias vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Vác

Jelentkezni:

Magyar nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, a 'Jelentkezem' gombra kattintva lehet.

Cégnév: Duna-Dráva Cement Kft