Feltöltés dátuma:

2020-12-14

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

Főbb feladatai:

  • A cafeteria rendszer működtetése, szabályzat karbantartása, nyilatkoztatások
  • Részvétel a reward and recognition projektekben
  • A hónap dolgozója díj üzemeltetése
  • Útiköltség elszámolás előkészítése a bérszámfejtés számára, vonatkozó szabályzat karbantartása, buszbérletek kiadása
  • Biztosítások adminisztrációja és kapcsolattartás a szolgáltatóval
  • Adókedvezmények, pótszabadságok kezelése
  • Változásbejelentő rendszer üzemeltetése
  • HR rendszer üzemeltetése (myHR)
  • Különböző HR riportok naprakészen tartása
  • Túlórák hóvégi ellenőrzése
  • Tüdőszűrő igazolások összesítése
  • Új belépőkkel szerződéskötés, kapcsolódó adatrögzítés
  • Kölcsönzött munkavállalók ügyintézése
  • Munkaszerződés módosítások

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség
  • Multinacionális környezetben szerezett legalább 5 év szakmai tapasztalat HR kontrolling/kompenzáció és juttatások/munkaügy területén)
  • Aktív angol nyelvtudás  szóban és írásban egyaránt
  • HR mutatószámok / adatelemzés és értelmezés területén szerzett gyakorlat
  • Informatikai alapú HR rendszerek működtetésében, fejlesztésében tapasztalat /vagy érdeklődés iránta
  • Tapasztalat HR riportok készítésében, elemzések készítésében
  • A számok világa iránti nagyfokú érdeklődés
  • Önállóság, precizitás, logikus gondolkodás

A munkavégzés helye:

Környe (Tatabányai Ipari Park)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér
  • Széles körű béren kívüli juttatások (juttatások az egészségügyi szűrésektől a képzésekig)
  • Professzionális HR csapat
  • Karriermenedzsment program
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: FE-3028
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.