Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

HR Specialista (Komárom-Esztergom megye)

Feladatok

  • A vállalat teljes körű HR feladatainak ellátása;
  • Hirdetések kezelése, interjúk szervezése;
  • Be- és kilépések koordinálása;
  • Munkavállalók személyi anyagának karbantartása;
  • Munkaszerződés-módosítások elkészítése;
  • Munkaköri leírások kezelése, frissítése;
  • Oktatások szervezése, tartása;
  • Munkaügyi tanácsadás a munkavállalók részére;
  • HR folyamatok működtetése;
  • Napi szintű kapcsolat a munkavállalókkal;
  • Jelenléti ívek kezelése;
  • Szabadságok nyilvántartása, engedélyek kiírása;
  • Bérszámfejtés előkészítés, ellenőrzése;
  • Munkáltatói igazolások kiadása;
  • Szervezeti ábra frissítése;
  • Munkaügyi riportok készítése;
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel;
  • Vállalati rendezvények szervezése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Dinamikus személyiség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Jó együttműködő készség;
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Stabil és hosszú távú munkalehetőséget kínálunk egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál;
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkakör állandó pörgéssel egy fiatalos csapatban;
  • Versenyképes jövedelmet és az alapbéren felül számos bónuszt kínálunk;
  • Fiatalos, barátias légkörben végezheted munkádat.

Előnyök

  • Munkaügyi vagy HR végzettség;
  • Társadalombiztosítási- és bérügyintéző végzettség;
  • Alapszintű angol nyelvtudás - főleg írásban kell használni;
  • Nexon bérprogram ismerete.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.