Csatlakozz a PEPCO csapatához!

HR SPECIALISTA

MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYÁL

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél
  • remek szakmai fejlődési lehetőséget
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt a PEPCO üzleteiben
  • barátságos, támogató légkört

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • toborzási-kiválasztási projektek teljes körű lebonyolítása
  • kékgalléros jelöltek előszűrése, interjúk szervezése, tesztelés, interjúztatás
  • toborozó cégekkel napi szintű kapcsolattartás
  • új munkatársak onboarding folyamatának szervezése és koordinálása, beilleszkedésük támogatása, munkaszerződések megkötése
  • üzemorvossal való kapcsolattartás
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • képzések szervezésében való részvétel
  • napi, heti és havi riportok készítése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • HR szakirányú végzettséged van
  • 1-3 éves aktív tapasztalatod van kékgalléros toborzásban
  • megbízható vagy és szívesen, lelkesen dolgozol csapatban
  • előnynek értékeljük, ha rendelkezel angol nyelvtudással
  • vállalod a gyáli munkavégzést saját gépjárművel

NE HABOZZ, JELENTKEZZ CSAPATUNKBA MÉG MA!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyál

Cégnév: Pepco Poland Sp. z o.o.