A Duvenbeck vállalatcsoport 8 országban, több mint 34 telephellyel és 6500 munkavállalóval Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően új, izgalmas projektjeink indulnak, melyekhez szeretnénk, ha Te is csatlakoznál
HR Specialista pozícióban, 1 éves HATÁROZOTT időre!

HR Specialista

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel legalább 3 év HR területen szerzett tapasztalattal,
  • ismered a munkajogi alapokat,
  • német vagy angol nyelven magabiztosan kommunikálsz,
  • tényleg szereted a pörgést, mert mi egész nap teljes gázzal nyomjuk,
  • könnyen megtalálod a közös hangot mindenkivel IS,
  • ha felismered, hogy mikor kell megfelelő humorral és lazasággal, illetve mikor határozattan és szakszerűen kezelni egy szituációt.

Milyen feladatok várnak rád Nálunk?

  • Kiválasztás: interjúk megtartása, a vezetők támogatása a felvételi döntés meghozatalában;
  • Kiléptetési folyamatok menedzselése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a dolgozókkal, tanácsadás, tájékoztatás és támogatás;
  • Munkavállalói motivációs projektek kidolgozásában és megvalósításában való részvétel;
  • Riportok és kimutatások készítése a vezetőség számára;

Miért vagyunk mi a legjobb választás?

  • Komoly szakmai tapasztalatot szerezhetsz innovatív, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatunknál;
  • Ingyenes és korlátlan sportolási lehetőséget biztosítunk;
  • Tőlünk maximális támogatást kapsz a szakmai fejlődéshez (pl. nyelvi és szakmai képzések);
  • Változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet;
  • Egy szuper jó fej, kreatív és támogató HR csapat vár rád!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold az önéletrajzodat.
Cégnév: DUVENBECK IMMO LOGISZTIKAI KFT.