HR Researcher / Talent Sourcer (Professional terület)

Leírás

„Számunkra soha nem az volt a cél, hogy a legnagyobbak legyünk - sokkal inkább az, hogy a legjobbak legyünk, és hogy amit teszünk, helyesen tegyük." (William Russel Kelly)
A Kelly Services Hungary Kft. sikeres és bővülő saját csapatába

munkatársat keresünk.

Téged keresünk, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat munkaerő toborzásban, elsősorban IT pozíciók vonatkozásában
  • IT érdeklődés, alapvető informatikai ismeretek és szakmai célkitűzés az ezen a területen történő toborzást tekintve
  • Önálló, kreatív, céltudatos, kitartó hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtési készség telefonon és személyesen egyaránt
  • Legalább középszintű angolnyelv-tudás (szóban, írásban)

… ugyanakkor hosszú távban gondolkodsz és szeretnél a HR toborzás területen szakmailag fejlődni

A feladatok:

  • Kiválasztási projektekben a releváns piaci szegmensek feltérképezése, elérhető jelöltek felkutatása, előszűrése leggyakrabban IT területen

azaz

  • Belső és külső jelölt-adatbázisok szűrése a definiált szakmai kompetenciák, technikai készségek alapján
  • Telefonos kapcsolatfelvétel és előszűrés magyar és külföldi álláskeresőkkel, valamint interjúszervezés
  • Álláskeresői és szakmai közösségi oldalak aktív, mindennapi használata
  • A jelölt-adatbázis karbantartása és folyamatos frissítése, jelölt-adminisztráció

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes kihívás egy multinacionális HR tanácsadó cégnél
  • Fejlődési lehetőség, világos tiszta karrierút
  • Modern, központi munkahely
  • Az alapfizetés mellett teljesítmény függő bónusz és cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Kelly Services Kft.