Trenkwalder Kft.
Az egyik piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Cégcsoport gyöngyösi belsős csapatába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

HR referens

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások adminisztrációja
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Szoros együttműködés a központi bérszámfejtő csapattal valamint a pénzügyi csoporttal
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, kölcsönzött munkavállalókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú, szakterülethez relevánsan köthető végzettség előnyt jelent
  • Munkaerő-kölcsönzésben VAGY munkaügyi feladatok ellátásában szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek (Mt.)
  • MsOffice programok felsőfokú használata (különösképp Excel és Word)
  • Pontos, igényes, precíz munkavégzés
  • Kiváló probléma megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Professzionális, támogató csapat
  • Jó hangulatú, kellemes irodai munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Cégnév: Trenkwalder Kft