Az új munkatárs főbb feladatai:

  • Kék-és fehérgalléros toborzás
  • Álláshirdetések megírása, frissítése
  • Beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezések koordinálása
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel
  • Állásbörzéken, toborzási rendezvényeken való aktív részvétel
  • Employer Branding tevékenységek támogatása

Az ideális jelölt:

  • Fizikai munkavállalók toborzásában már szerzett 1-2 év tapasztalatot
  • Minimum középfokú végzettséggel, valamint
  • Középfokú, aktív angol-vagy németnyelvtudással rendelkezik
  • Magas fokú MS-Office ismeretekkel bír
  • Pontos, precíz, elkötelezett, terhelhető és csapatjátékos
  • Jellemző rá az önálló munkavégzés, a megbízhatóság és a rugalmasság

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Felsőfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit Partnerünk kínál:

  • Korszerű, kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Kaposvár

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda