A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Cégünk teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg a kelet-magyarországi, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó motivált és lelkes csapatunkat bővítenénk egy projektvezető munkatárssal.

Feladatok

  • Munkaerő kölcsönzés keretében foglalkoztatott munkavállalókkal kapcsolatos feladatok ellátása a partnerünk kisvárdai telephelyén, kiemelten: kapcsolattartás az ügyféllel, a kölcsönzött munkavállalókkal, havi zárásban való aktív részvétel, teljesítési igazolások kiállítása, számlázás felügyelete;
  • Fizikai munkaerő toborzásában való részvétel,
  • A kölcsönzötti állomány kezelése,
  • Együttműködés napi szinten a projektben dolgozó toborzókkal, HR-es kollégákkal,
  • A szerződés minőségi elvárásainak való megfelelés,
  • Heti és havi- és ad-hock riportok készítése a projektekre,
  • Riportok és beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások

  • Preferáltan felsőfokú HR vagy gazdasági területen szerzett végezettség;
  • Ügyfélközpontú hozzáállás;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Proaktív, terhelhető, nyitott és együttműködő személyiség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,

Előnyök

  • Munkaerőkölcsönző cégnél szerzett tapasztalat,
  • Munkajogi ismeretek.

Munkaidő

  • Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalatcsoport,
  • Emberközpontú munkakörnyezet és családias légkör,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
Cégnév: Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.