WORK FORCE KFT.

HR Projektvezető

Szeretnél egy profi csapat projektvezetője lenni? Egy kiemelt projektünkre keressük lelkes és agilis kollégánkat, mint HR Projektvezető

Röviden rólunk: Több, mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport vagyunk. Stabil vállalat- Biztos munkahely a COVID alatt is!

HR Projektvezető Budapest

Ezek a feladatok várnak Rád:

Mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?

  • Kölcsönzött munkavállalóink felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak kezelésében segítesz nekünk,
  • Rendszeresen tartod a kapcsolatot az ügyfelekkel és munkavállalókkal személyesen, telefonon és e-mailen egyaránt
  • Figyelemmel kíséred a toborzási, kiválasztási feladatokat
  • Munkaügyi adminisztrációkkal támogatod a munkát (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció stb.)
  • Előkészíted a bérszámfejtést, és önállóan kezeled a projektjeidet,
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • HR projektvezetésben (főként szolgáltatói oldal, fizikai munkavállalók kapcsán) szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat (Kiemelten fontos ennél a pozíciónál!);
  • Ügyfélorientált gondolkodás és jó problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Magabiztos, határozott személyiség;
  • Precizitás, pontosság.

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk:

  • Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
  • Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
  • Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
  • Szakmai tréningekben is részesülsz
  • Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
  • A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
  • Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern irodai környezet, ahová hozhatod a kutyádat, háziállatodat is
  • Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
  • Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva és amennyiben önéletrajzod alapján alkalmasnak találunk felvesszük Veled a kapcsolatot.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.