Saját laptopot, telefont, végtelen mennyiségű kávét, szódát, jó társaságot és

ÉLETED LEGIZGALMASABB MUNKÁJÁT AJÁNLJUK!

Mindezt megkapod szombathelyi irodánkban, ahova keressük leendő kollégánkat. TÉGED KERESÜNK, ha BÁTOR vagy az ÖNÁLLÓ munkavégzéshez, saját feladatokhoz. A döntés a Tied lesz, amikért vállalnod is kell a FELELŐSSÉGET. Ha érzel magadban ambíciót új ismeretek elsajátítására és eredményorientált vagy, ezzel nem lesz gond.

AMIT KÍNÁLUNK:

Sokat kell majd jönnöd-menned, amihez CÉGES AUTÓT is adunk, ha nincs saját.

Izgalmas tréningekkel és szakmailag felkészült kollégákkal garantáljuk számodra a fejlődést.

Fizetés az első 3 hónapban NETTÓ 180.000 Ft, amit 3 hónap után TELJESÍTMÉNY BÓNUSZOKkal támogatunk meg, amivel könnyen duplájára emelkedhet a fizetésed, de ennél kevesebbet nálunk nem kereshetsz!

FŐBB FELADATOK:

SAJÁT CSAPATOD lesz, amit segítünk felépíteni, de IRÁNYÍTANOD már Neked kell.

Néhány hónapon belül SZÁMTALAN VÁLLALATVEZETŐT fogsz megismerni, TÖBB SZÁZ munkavállalónak segíthetsz pénz- és munkalehetőséghez jutni.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Ne azért akarj nálunk dolgozni, mert épp nincs munkád és bármit elvállalnál, mert nem alkalmas mindenki erre a munkára. Sokat kell jönnöd-menned, és egész nap mások problémáit kell majd megoldanod.

MUNKAVÉGZÉS IDŐPONTJA:

Fizetésed nem attól lesz több, hogy megemeljük, vagy a munkaidőd kevesebb, hogy korábban elengedünk, hanem attól, hogy a Rád bízott feladatokat hatékonyan oldod meg.

Jelentkezz önéletrajzoddal a megadott email címen!

Kezdés tervezett dátuma: 2021. 04. 19.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: minimum 180 000,00Ft havonta

Cégnév: Meló-Diák Észak-Dunántúl Iskolaszövetkezet
Kapcsolattartó: Rozmann Balázs