HR Projektvezető

Magyar tulajdonú - humán szolgáltatásokkal foglalkozó - országos cégcsoport Hr projektvezető kollégát keres.

Feladatok:

Munkaerő kölcsönzési és/vagy közvetítési projekt(ek) önálló vezetése

Toborzási feladatok ellátása - hirdetések kezelése, jelentkezők előszűrése, kiválasztása

Teljes munkaügyi adminisztráció, ill. annak pontos vezetése

Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Kiváló kommunikációs készség

Számítástechnikai ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Kiváló szervezői képesség

Terhelhetőség

Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság

Előny:

Angol és/vagy német és/vagy olasz nyelvismeret

Saját gépjármű

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Teljesítményorientált (kiemelkedő) bérezés

Eszközök a munkavégzés ellátásához

Stabil, hosszú távú foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje el az alábbi e-mail címre:

horvath.laszlo@humilitas.hu

Cégnév: Humilitas Kft.
Kapcsolattartó: Kovács Adrienn