Magyar tulajdonú - humán szolgáltatásokkal foglalkozó - országos cégcsoport HR projektvezető kollégát keres.

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési és/vagy közvetítési projekt(ek) önálló vezetése
  • Toborzási feladatok ellátása - hirdetések kezelése, jelentkezők előszűrése, kiválasztása
  • Teljes munkaügyi adminisztráció, ill. annak pontos vezetése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló szervezői képesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság

Előny:

  • Angol és/vagy német és/vagy olasz nyelvismeret
  • Saját gépjármű
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált (kiemelkedő) bérezés
  • Eszközök a munkavégzés ellátásához
  • Stabil, hosszú távú foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Nagykanizsa

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: Humilitas Kft.