Nemzetközi hátterű, piacvezető pénzügyi szolgáltató vállalat megbízásából ambiciózus szakértőt keresünk az alábbi pozícióba:

HR PROJECT MANAGER / HR TRANSFORMATION MANAGER

Feladatok:

  • HR szakmai projektek menedzselése és koordinálása (transzformációs, folyamatfejlesztési, digitalizációs)
  • Együttműködés az anyavállalattal, részvétel nemzetközi projektek megvalósításában és implementálásában
  • Erőforrások és feladatok menedzselése
  • HR rendszerek és az üzleti működés összekapcsolása
  • Kapcsolattartás a régiós és az anyavállalati HR területekkel
  • Közvetlen report a HR igazgató felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év multinacionális vállalatnál HR Projekt Manager / HR Business Partner feladatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • HR rendszerek, munkaerő-piaci trendek és az üzleti folyamatok ismerete
  • Magas szintű MS Office tudás
  • Üzleti gondolkodás, összefüggések átlátása
  • Strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet, lényeglátás
  • Magabiztos kommunikáció
  • Önállóság és proaktivitás

Amit kínál a vállalat:

  • Részvétel régiós projektekben, pilote programok menedzselése
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Innovatív vállalati kultúra

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Next-Time Kft.