HR munkatársat keresünk (3637)

Feladatok

  • Havi bérszámfejtési feladatok támogatása (bérszámfejtés előkészítése és adminisztrációja), kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaviszony és jövedelemigazolások kiállítása
  • Személyügyi anyagok naprakész nyilvántartása
  • Foglalkozás-egészségügyi nyilvántartások vezetése, üzemorvosi vizsgálatok koordinálása

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Precizitás, önállóság
  • Rugalmasság
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Angol nyelv alapszintű ismerete írásban és szóban
  • Magabiztos MS Office (Excel, Word) aktív felhasználói ismerete és kezelése
  • Komplex folyamatok áttekintése

Előnyök

  • HR területen szerzett legalább 2 éves átfogó munkatapasztalat
  • 3. országbeli munkavállalók bejelentésében és ügyintézésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Felelősségteljes, sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejelentett munkaviszony
  • Barátságos légkör, jó hangulatú kollektíva
  • 8 órás munkaidő
  • Stabil háttérrel rendelkező középvállalatnál hosszú távú munkalehetőség

Leírás

Partnerünk turisztikai területen szolgáltatást nyújtó budapesti cége keresi új HR munkatársát azonnali munkakezdéssel.

Munkavégzés helye

Budapest V. kerület

Cégnév: Karrier Job