Grafton Recruitment

Ukrainian speaking Onboarding Specialist (1-14-41374/PR)

Feladatok:

Szeretsz a HR területtel átfogóan foglalkozni? Színes, izgalmas, sokrétű feladatokra vágysz? Jó csapatjátékos vagy? Tudsz, és jól is kommunikálsz az emberekkel? Az európai piacon vezető szerepet betöltő gyártópartnerünk, akik műanyag- és vegyipari alapanyagokat gyártanak, keresi újdonsült munkatársát, aki az onboarding folyamatokért lesz felelős.

Milyen feladatokra számíthatsz:

- új alkalmazottak integrálása a szervezetbe és kultúrájába,
- kreatív és innovatív tehetséggondozási programok szervezése,
- kézikönyvek, irányelvek, jelszavak stb. biztosítása a belépők számára,
- új alkalmazottakkal kapcsolatos papírmunka összegyűjtése és kitöltése, beleértve a szerződéseket és a titoktartási megállapodásokat is,
- új és jelenlegi alkalmazottakkal való folyamatos kapcsolattartás,
- termék- és cégbemutatók, prezentációk szervezése,
- kilépő interjúk szervezése és koordinálása

Elvárások:

Mi tesz Téged nélkülözhetetlenné:

- rendelkezel HR területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalattal
- magabiztos ukrán nyelvtudásod van,
- jól ismered a munkaügyi jogszabályokat,
- szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni,
- kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel

Amit a megbízónk kínál:

Új munkahelyed az alábbiakat kínálja:

- Kiszámítható, fix fizetés, hogy biztosan tudd a hó végén mennyi jövedelemre számíthatsz
- Cafetéria, hogy feltöltődhess
- Bejárás támogatás
- Fiatalos, lendületes csapat
- Egy innovatív, stabil vállalat tagja lehetsz
- Fejlődési lehetőség
- Változatos és izgalmas feladatok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Egyéb (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.