HR Munkatárs - Toborzó

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • toborzással, kiválasztással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • a kiválasztásban érintett vezetővel való folyamatos kommunikáció, kapcsolattartás, a követelményprofil egyeztetése, valamint döntéstámogatás
  • hirdetések összeállítása és megjelenítése a megfelelő felületeken
  • kapcsolattartás toborzásban, kiválasztásban közreműködő szolgáltatókkal
  • potenciális jelöltek felkutatása, jelölt adatbázisok szűrése, saját jelöltpool építése
  • kapcsolattartás a jelöltekkel, előszűrés és telefonos interjúk lefolytatása, online és személyes interjúk szervezése és lebonyolítása
  • az új dolgozók felvételéhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • belső kommunikáció koordinálása
  • adhoc projektek

Milyen munkatársat keresünk?

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • tárgyalási szintű az angol, és/vagy francia nyelvtudásod
  • Excel, PowerPoint, Word programokat magas szinten kezeled
  • határozottság, precizitás és önálló munkavégzés jellemez
  • eredményorientált, dinamikus és proaktív személyiség vagy
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséged van
  • jó szervező és koordináló készséged van

Miért jó nálunk dolgozni?

  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • innovatív, piacújító megoldások
  • home office lehetőség
  • versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • lehetőség a fejlődésre
  • nyitott, emberközeli légkör
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

A munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest, XIII. kerület
  • teljes munkaidő

Cégnév: Cofidis Magyarországi Fióktelepe