BECK AND PARTNERS Kft.
A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg 'HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen' pozícióba várjuk olyan jelentkezők pályázatát, akik már rendelkeznek tapasztalattal a toborzás-kiválasztás világában.

HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen

Főbb feladatok, munkák:

  • Szakemberek toborzása a legkülönbözőbb pozíciókra - nálunk a borásztól a folyamatmérnökön át a pénzügyi vezetőig minden megfordul!
  • A toborzási projekteket az elejétől a végéig Neked kell majd menedzselni.
  • Kapcsolattartás partnereinkkel, folyamatos egyeztetés igényeikről, hogy biztosan a legmegfelelőbb ember tölthesse be a pozíciót.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Toborzásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat (vállalati és ügynökségi oldalról is jöhetsz).
  • Felsőfokú végzettség - nem elvárás a szakirányú végzettség.
  • Angol nyelv ismerete minimum középfokon szóban és írásban egyaránt - multinacionális partnercégeinkkel a kapcsolattartás angolul történik!
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság, igény a szakmai fejlődésre.

Amit kínálunk:

  • Fix alapbéredhez bónuszrendszer társul, amely teljesítményeden alapul.
  • Havi cafeteria keret.
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük.
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése.
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők.
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Egyéb információ:

  • Mi történik majd a kiválasztás során?
  • Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.
  • Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners
  • Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk szakmai önéletrajzodat!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.