Miskolc a te helyed
IMPERIAL Logistics Kft.

HR munkatárs (orosz / ukrán nyelven)

Főbb feladatok, munkák:

Be- és kilépések koordinációja és adminisztrációs feladatok  idegen nyelven
A külföldi munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás, ügyintézés
Munkaügyi dokumentációk elkészítése, karbantartása
Munkavállalói nyilvántartás naprakész vezetése
Idegenrendészeti folyamatok koordinálása
Harmadik országbeli munkavállalók vállalati integrálása és oktatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ukrán / orosz nyelvtudás kommunikációs szinten
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság és önálló munkavégzés jellemez
  • MS Office felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mindkét nyelv ismerete (orosz / ukrán)

Amit kínálunk:

  • Kiszámíthatóságot és stabilitást, biztos nemzetközi céghátteret
  • Versenyképes fizetést
  • Határozatlan idejű munkaviszonyt
  • A munkalehetőség mind rész,- és teljes munkaidőben is betölthető!
  • Emberséges, családbarát hozzáállást a vezetőség részéről
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget
  • Cafeteria, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
Cégnév: IMPERIAL Logistics Kft.