HR munkatárs – Nördlingen, Németország

Feladatok

  • Magyar munkavállalók koordinálása, folyamatos kapcsolattartás
  • Szállás szervezése magyar munkavállalóknak
  • Szerződéses dokumentumok intézése
  • Bejelentéssel járó ügyintézési feladatok
  • Munkáltatókkal történő folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Jó német nyelvtudás
  • Saját autó előny munkába járáshoz
  • Hosszú távú munkavállalás
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmas, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés br 1800 euró (megegyezés szerint lehet magasabb is a bér)
  • Német munkáltató biztosít szállást
  • Folyamatos képzések
  • Előre lépési lehetőség
  • Szép, modern munkakörnyezet, jól felszerelt iroda
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Leírás

  • Munkavégzés helye: Nördlingen, Németország
  • Munkakezdés: minél előbb, megegyezés alapjánKiemelt német partnerünknek keresünk HR munkatársat jó német nyelvtudással, hosszú távú munkára

Munkavégzés helye

Németország, Nördlingen

Cégnév: Karrier Job