A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

HR munkatárs (LV)

Feladatok:

  • Toborzási, kiválasztási feladatok ellátása szakmai iránymutatással és támogatással;
  • Munkavállalók beléptetéséhez szükséges feladatok ellátása;
  • Aktív részvétel egy új gyártóüzem létszámának felépítésében;
  • A működéshez szükséges személyügyi, munkaügyi feladatok ellátása, adatszolgáltatás a bérszámfejtéshez;
  • Üzemvezető támogatása a személyügyi és az adminisztratív feladatok ellátásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR, pénzügyi, gazdasági);
  • Néhány éves személyügyi, munkaügyi, toborzói, adminisztratív, HR generalista, asszisztensi vagy bérszámfejtési területen, preferáltan gyártó közegben szerzett tapasztalat;
  • Német vagy angol nyelvismeret;
  • Talpraesettség, jó szervezőkészség, megbízhatóság;
  • Tanulási hajlandóság;
  • Siófok, Tab, Tamási környéki lakhely előny;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Siófok környéke

Cégnév: Tech People Hungary Kft.