Várjuk lelkes, rugalmas, fejlődni vágyó kollégánkat fiatalos csapatunkba!

HR munkatárs - Budapest

Feladatok:

  • Toborzás, telefonos és személyes tájékoztatás, előszűrés, tesztelés, interjúztatás
  • Pályázókkal történő kapcsolattartás
  • Jelöltek felvételi napra történő fuvarozása céges autóval, kisbusszal
  • Munkásszállókkal történő kapcsolattartás
  • Munkásszállókon személyes ügyintézés, fogadóórák tartása
  • Szükség esetén a budapesti irodán kívüli Pannonjob irodák átmeneti jellegű személyes támogatása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkáltató profilja:

"Büszkék vagyunk rá, hogy 100% magyar tulajdonú vállalatként, több  mint 130 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően, az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk."

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pannonjob Kft.