A TR Hungary Kft egy angol multinacionális cég magyarországi leányvállalata. A cég kötőelemek, ipari rögzítések forgalmazásával foglalkozik.

A lendületes magyarországi fejlődés miatt a cég vezetősége úgy döntött, hogy egy HR területen dolgozó kollégával bővíti a csapatot.

HR munkatársat

keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • állásinterjúztatás, kiválasztás, álláshirdetések összeállítása és publikálása
  • HR adminisztráció (ki- és belépők papírügyeinek az intézése a könyveléssel, bérszámfejtéssel együttműködve, különböző személyügyi dokumentumok kezelése, nyomtatványok készítése és kiosztása…)
  • rendezvények, csapatépítők, karácsonyi partyk szervezése
  • a központi/regionális HR stratégia implementálása a magyarországi egységben
  • a cég vezetőségének támogatása minden HR területet érintő kérdésben

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • 1-3 év HR területen szerzett gyakorlat

Olyan munkatársat keresünk, aki szívesen dolgozna egy családias hangulatú, stabil munkavállalói csapattal (kb. 40 fő dolgozik jelenleg a cégben) és élvezné azt a kihívást, hogy a Bécsben dolgozó regionális HR vezető irányítása mellett Magyarországon egyszemélyben látja el a teljes HR terület működtetését.

Amit adunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Karrier és előrelépés lehetősége egy angol multinacionális cég keretein belül
  • Rugalmas munkaidő
  • Alkalmanként Home Office

A munkavégzés helyszíne:

Szigetszentmiklós

Cégnév: Cvonline.hu