NYDFI Kft
Munkatársat keresünk

Hr munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív részvétel a cégcsoport HR és szervezetfejlesztési feladatainak ellátásában,
  • toborzási és kiválasztási feladatok ellátása,
  • beléptetési és kiléptetési folyamatok támogatása,
  • teljesítményértékelési és ösztönző rendszerek kialakítása és működtetése,
  • éves értékelések koordinálása,
  • szakmai képzések, tréningek szervezése,
  • csapatépítők, közös programok szervezése,
  • havi bérszámfejtés támogatása és ellenőrzése,​​​​​​
  • munkavállalók jóllétének biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség és legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • proaktív gondolkodás és  önálló munkavégzés képessége,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kiemelkedő empátia.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • modern, belvárosi iroda,
  • céges laptop és telefon,
  • szakmai fejlődés támogatása,
  • heti 1-2 nap home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Jelentkezéseket magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk.
Cégnév: NYDFI Kft.