Magyarország legnagyobb biztosítási alkusz cégcsoportja a Hungarikum Alkusz Cégcsoport HR csapatába az alábbi pozícióba munkatársat keres

HR munkatárs

Feladatok:

  • Munkaügyi adminisztrációs feladatokban történő aktív részvétel
  • Kapcsolattartás, adatszolgáltatás a külső bérszámfejtővel
  • Munkavállalók belépésével és kilépésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Toborzásban való aktív részvétel, hirdetések feladása, interjúk megszervezése
  • Részvétel a teljesítmény értékelési rendszer adminisztratív oldalról történő támogatásában, fejlesztésében
  • Munkavállalók tájékoztatása személyügyi kérdésekben
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Vállalati oldalon, HR területen (HR adminisztráció és/vagy toborzás, kiválasztás) szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Terhelhetőség
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

vállalati környezetben bér és munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Magas színvonalú munkahelyi körülmények
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Szakmai értékek elismerése, egyéni ötletek felkarolása
  • Közösségi események, céges programok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Dr. Keszthelyi Oszkár Ügyvédi Iroda