Hr munkatárs

  • munkaszerződések készítése
  • műszakvezetővel történő egyeztetés után 2 műszak leszervezése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • kilépő papírok készítése, postázása, lefűzése
  • munkaerő toborzás, hirdetés feladás
  • kommunikáció idegen nyelven

Elvárások / Requirements

  • középfokú végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol vagy olasz nyelvtudás

Amit nyújtunk / Benefits

  • családias munkakörnyezet
  • összetartó csapat
  • bejárás támogatása
  • munkarend: H-CS: 7:00 - 16:00, P: 6:00 - 10:00

Cégnév: Trenkwalder Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
HASONLÓ ÁLLÁSOK
HR referens Nógrád megye

Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása Bérszámfejtés előkészítése, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR referens Nógrád megye

Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása Bérszámfejtés előkészítése, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
HR munkatárs Pest megye

A kölcsönzött munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása Bérszámfejtés ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE