A DGA Gépgyártó és Automatizálási Kft. 100%-ban magyar tulajdonú vállalat.
Termékeink jelentős része külföldi piacokon kerül értékesítésre. Fő profilunk az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása. Korszerű gépparkunk és szakképzett munkatársaink garantálják a hatékony, megbízható és minőségi munkavégzést.
Dinamikusan fejlődő vállalatunkba keressük új kollégánkat az alábbi pozícióra

HR munkatárs

Feladatok:

  • Toborzási projektek teljes körű, önálló lebonyolítása:
    • Álláshirdetések szerkesztése, feladása
    • Telefonos interjúk, lebonyolítása
    • Interjúkon való aktív részvétel
    • Referencia ellenőrzés
    • Legköltséghatékonyabb toborzási lehetőségek felkutatása, alkalmazása
  • Kiválasztott új munkavállalók felvételi és beillesztési folyamatainak koordinálása
  • Fejvadászokkal, munkaerő kölcsönző cégekkel kapcsolattartás
  • Tréningek, képzések, csapatépítők, családi napok szervezése
  • Kimutatások, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség.
  • 2-3 éves HR területen, kiemelten toborzásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Saját gépjármű
  • Érdeklődő, újra fogékony, proaktív személyiség
  • Kiváló szervező képesség, jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Nexon bérszámfejtő program ismerete
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalatnál, hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató, tanulást és szakmai fejlődést ösztönző vezetőség
  • Szakmai kihívás
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés
  • Munka—magánélet egyensúly

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Devecser és Nemesgulács

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: DGA Kft