Tesco Global Áruházak Zrt,

HR Koordinátor - határozott időre

A Tesco az ország egyik legnagyobb kiskereskedelmi lánca; az idén már második alkalommal kapta meg az Év munkáltatója címet, 2019-ben csatlakoztunk a Sokszínűségi Kartához, a közelmúltban pedig az Edisonplatform menő cégek közösségéhez.  Központi irodánk Budaörsön található,  ide várunk téged a HR csapatunkba, határozott időre. Követjük a trendeket, hogy tökéletesíthessük a munkánkat. Nyitottak vagyunk az újító gondolkodásra.

Felkeltettük az érdeklődésed? Várunk!

AMIRŐL A POZÍCIÓ SZÓL

- Magyarországra kiküldetésbe érkező felsővezetők teljes körű támogatása
- Magyarországon kiküldetésben lévők tartózkodásával és munkavállalásával kapcsolatos folyamatok koordinálása
- Kiküldetésben lévők teljes körű dokumentációjának vezetése, naprakészen tartása
- Kiküldetésben lévő munkavállalókkal kapcsolatos számlák kezelése
- Kapcsolattartás külsős cégekkel
- Ad hoc feladatok elvégzése
- Meghívólevelek, meghatalmazások, igazolások, vízum kérelmek, stb. kiállítása

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD

- Főiskolai/egyetemi végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
- Stabil angol nyelvtudás, legalább B2-es szinten
- Nyitott személyiség, aki hatékonyan képes nemzetközi csapatban és önállóan is dolgozni
- HR érdeklődés, proaktív szemlélet
- Rugalmasság
- Erős kommunikációs készség
- Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Megbízhatóság, a bizalmas információkat képes kezelni
- Fejlődésre nyitott
- Önállóság és kezdeményező készség
- Jó problémamegoldó szemlélet
- Határozott idő vállalása

AMIÉRT SZERETSZ MAJD VELÜNK DOLGOZNI

Munkatársaink visszajelzései alapján:
- Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
- Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk
- Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad
- Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal
- Dolgozói autóbuszok a Kelenföldi pályaudvartól, amellyel 15-25 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba
- Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények
- Választható Cafeteria
- Dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budaörs Központi iroda

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: TESCO-GLOBAL Áruházak Zrt.