Amit nyújtanak neked:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai környezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű ellátása
  • Beléptetés, kiléptetés koordinálása
  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Foglalkozás-egészségügyi programok szervezése
  • Képzések szervezése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal mindennapi HR kérdésekben
  • Vezetők támogatása HR kérdésekben
  • HR fejlesztésekben történő aktív közreműködés
  • Új intézkedések beépítése a HR folyamatokba
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében
  • Együttműködés külső és belső partnerekkel
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalatod van HR területen
  • Munkajogi, munkaügyi ismereteid naprakészek
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességed
  • Pontos, megbízható, lendületes személyiség vagy
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és határozott fellépésre

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 07:30 – 16:00 óráig

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, XXII. kerület

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmaiönéletrajzodat!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda