Innovatív és proaktív csapatunkba keressük új munkatársunkat HR koordinátor munkakörbe back office területre
Feladatok:
  • Kölcsönzött munkavállalók időadatainak, munkabérelemeinek és egyéb bérjellegű kifizetésinek számfejtésre történő előkészítése, bérszámfejtés ellenőrzése, korrekciók egyeztetése
  • Társosztályokkal, partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Esetenként fogadó óra tartása a partnercég telephelyén, bérelszámoló lap kiosztásának szakmai támogatása
  • Partnercéges szerződések alapján havi elszámolás készítése, mely a számla alapja
  • Egyéb nyilvántartások, statisztikák készítése
  • Front office terület szakmai támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
  • MS Office programok gyakorlati ismerete (főként Excel)
Előnyök:
  • Munkaerő - kölcsönzés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Gazdasági, HR területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Bérszámfejtő képesítés
  • NexON Time és Bér modul ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai fejlődés és új kihívások
  • Támogató működés
  • Fiatal csapat
  • Felelősségteljes munkakör egy stabil, elismert vállalatnál
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201502979
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.