HR szolgáltató cégünk budapesti csapatába keressük új munkatársunkat

HR koordinátor

munkakörbe Back Office területre

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Kölcsönzött munkavállalók időadatainak, munkabérelemeinek és egyéb bérjellegű kifizetésinek számfejtésre történő előkészítése, bérszámfejtés ellenőrzése, korrekciók egyeztetése
  • Társosztályokkal, partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Esetenként fogadó óra tartása a partnercég telephelyén, bérelszámoló lap kiosztásának szakmai támogatása
  • Partnercéges szerződések alapján havi elszámolás készítése, mely a számla alapja
  • Egyéb nyilvántartások, statisztikák készítése
  • Front Office terület szakmai támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol alapfok
  • Erős Excel tudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság

Előnyök:

  • Gazdasági, HR területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Munkaerő - kölcsönzés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Bérügyintéző OKJ tanfolyam
  • NexON Time és Bér modul ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szakmai továbbképzések
  • Home Office lehetőség (betanulási időszak után)
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele stb.)
  • Kedvezményes üdülési, sportolási lehetőségek

Munkáltató profilja:

"Büszkék vagyunk rá, hogy 100 %-ban magyar tulajdonú vállalatként, több mint 130 szakértő kollégánk tapasztalatának és szakmai tudásának köszönhetően az ország egyik piacvezető humán szolgáltató és tanácsadó vállalata lehetünk."

Jelentkezéseket bérmegjelöléssel várjuk!

Cégnév: Pannonjob Kft.