Miskolc a te helyed

Az OTP Bank Dél-alföldi Régióközpontja

HR konzulens

feladatkörre munkatársat keres.

Kik vagyunk:

A Bank Dél-alföldi Régióját támogató HR csapatába, toborzás-kiválasztás valamint képzésszervezési feladatokra, Kecskeméti munkavégzési helyre keressük új kollégánkat, aki egyúttal az OTP Bank nagy családjának a tagjává is válna

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási rendszer működtetésével proaktív támogatás nyújtása a vezetők részére
  • Kiválasztási folyamatban való részvétel a sort listek összeállításáig, előszűrések és HR interjúk lebonyolítása,
  • Aktív kapcsolattartás a pályázókkal és a munkavállalókkal,
  • A munkavállalók képzési terveinek elkészítése, képzések menedzselése
  • Aktív részvétel HR projektekben
  • Adatszolgáltatási feladatok az üzleti terület részére

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy HR végzettségű,
  • Toborzás-kiválasztásban és/vagy banki területen tapasztalattal rendelkező,
  • Pontos, precíz, megbízható kollégát.
  • Lásd meg a lehetőségeket az új megoldásokra,
  • A rád bízott folyamatokat folyamatosan fejleszd,
  • Legyél lendületes, nyitott, proaktív és teljesítményorientált.
  • Rendelkezz pozitív, ügyfélközpontú szemlélettel és
  • Haladó Excel ismeretekkel.

Amit előnynek tartunk:

  • SAP, SuccessFactors rendszerismeretet
  • Banki működés ismeretét

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatokat
  • Lehetőséget a HR folyamatok fejlesztésében való közreműködésre
  • Széleskörű juttatási csomagot
  • Inspiráló munkakörnyezetet és motivált, sikerorientált, vidám csapatot
  • Szakmai fejlődési lehetőséget: a toborzási és kiválasztási feladatokon túl részvétel számos HR fejlesztési projektben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: OTP Bank Nyrt.