Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalt, stratégiai gondolkodásmóddal és erős elemzőképességgel rendelkező kollégát keresünk,

egy nemzetközi, gyártási tevékenységet folytató vállalat számára,

az alábbi pozícióba:

HR Kontroller

Feladatok

  • HR kontrolling feladatok ellátása egy nagyobb HR csapattagként;
  • HR adatok, mérőszámok elemzése;
  • HR kompenzációs projektfeladatok összefogása;
  • Vezetők számára elemzések, döntés előkészítő anyagok, készítése;
  • Munkaerőpiaci adatok elemzése, összehasonlító riportok készítése;
  • Bérpiaci felmérések alapján a bérrendszer kialakítása, javaslatok kidolgozása a versenyképes bérek megőrzése érdekében;
  • Munkavállalókat megtartó projektekben részvétel.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat hasonló területen;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stratégiai feladatokat;
  • Motiváló bérezést és juttatási rendszert;
  • Lelkesítő felettest.

Előnyök

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.