Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR KONTROLLER
(16-0908)

pozícióba.

Feladatok:

  • A pozíciók és fizetések változásainak folyamatos ellenőrzése és nyomon követése,
  • A kompenzációs struktúra továbbfejlesztése, valamint az éves bónuszok elemzése,
  • Előírások előkészítése és megújítása, valamint a HR rendszer fejlesztése,
  • Munkaerőköltségek tervezése,
  • Adatelemzés és jelentéskészítés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • HR kontolling területen szerzett tapasztalat (előny: gyártócégnél szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Ingyenes étkezés,
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag (13. havi fizetés).

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0908”-es referenciaszám feltüntetésével a jelentkezem gombra kattintva.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.