HR igazgató(3265)

Feladatok

  • A teljes körű HR feladatok összefogása kifejezett hangsúllyal a szervezetfejlesztés / change management területekre;
  • A HR csapat munkájának összefogása, irányítása;
  • Kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő irodával, részükre adatok szolgáltatása;
  • HR Business Partneri támogatás biztosítása a felső vezetés részére;
  • Közvetlen riportolás a gyárigazgatónak.

Elvárások

  • Több éves felső vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Szervezetfejlesztésben és/vagy change management-ben szerzett tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, motiváló bérezés.
  • Kiemelkedő bónusz.
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is.

Leírás

Közepes méretű, Veszprém megyei, gyártás-termelés területen tevékenykedő partnerünknek HR IGAZGATÓ munkatársat keresünk a lenti feladatok ellátására.

Munkavégzés helye

Ajka

Cégnév: Karrier Job