HR gyakornokot keresünk saját csapatunkba

Csapatunk legújabb tagját keressük HR gyakornok munkakörben. Amennyiben a leírás alapján kedvet kaptál és szívesen lennél egy fiatal, dinamikusan fejlődő csapat tagja várjuk jelentkezésed.

  • Munkahirdetések elkészítése, kihelyezése és folyamatos frissítése
  • Jelöltek adminisztrálása
  • Telefonos és személyes ügyfélszolgálat
  • Beosztások egyeztetése, diákokkal való kapcsolattartás
  • Interjúk szervezése
  • Munkaórák rögzítése
  • Szerződések lefűzése, bejelentések
  • Egyéb irodai/ ad-hoc feladatok

Elvárások

Téged keresünk hogyha:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz, lehetőleg HR területen
  • Legalább középfokon beszélsz angolul
  • Legalább felhasználó szinten ismered és tudod használni az MS Office-t (főként Excel)
  • Kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez
  • Hosszútávra keresel munkát

Munkarend

H-P 9:00-17:00 között, heti minimum 20-25 órában

Munkavégzés helye

1092 Budapest, Erkel utca 3.

Cégnév: Márton Áron Szolgáltató Iskolaszövetkezet