HR gyakornok (WHC02737)

Magyarország meghatározó benzinkúti étterem szolgáltatójához keresünk diákot HR Gyakornok munkakörbe.

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
  • Jelentkezők tájékoztatása - ahol tudnak, ott lépnek kapcsolatba velünk az emberek: telefonon, e-mailen, Facebookon, személyesen.
  • Online hirdetések kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Lendületes, célorientált látásmód
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye

Páty

Cégnév: EasyHiring Services Kft.